23 grudnia 2014 - pl

Odzież reklamowa dopasowana do pory roku

Odzież reklamowa

Odzież reklamowa

Bardzo wiele firm stosuje obecnie dość sprytne zagrywki marketingowe, które mają oczywiście na celu przyciągnięcie do siebie większej ilości klientów. Prowadzenie biznesu w dzisiejszych czasach to niełatwe zadanie z racji mocnej konkurencji, słabej koniunktury gospodarczej kraju oraz przez ubogie portfele samych klientów. W związku z tym bardzo wiele firm wręcza swoim klientom darmowe dodatki w postaci gadżetów w czasie korzystania z usług lub też kupowania produktów. Można tutaj wyróżnić drobne i tanie gadżety, jak i dużo bardziej wartościowe czego przykładem jest chociażby odzież. Problem polega jednak na tym, że oferując na promocji odzież nie zawsze dokładnie zostaje przemyślany moment na taką promocję.Bardzo wiele gadżetów można rozdawać klientom niezależnie od pory roku, ale odzież reklamowa zalicza się do trochę innej kategorii i tutaj pora roku może mieć duże znaczenie. Najlepiej wytłumaczyć to na bardzo prostym przykładzie. Załóżmy, że nasza firma dodaje do zakupów na określoną kwotę krótkie spodenki z logo firmy. To fajny pomysł, ale co z tego jeśli takie spodenki będą rozdawane zimą? Jest duże prawdopodobieństwo, że ludzie wrzucą ubranie do szafy i wiosną i tak o nim zapomną.

To właśnie dlatego warto przemyśleć dobrze moment, w którym nasza odzież reklamowa ma być rozdawana. Koszulki z krótkim rękawkiem, czapeczki czy krótkie spodenki powinniśmy wręczać wiosną, a najlepiej oczywiście latem. Do odzieży zaliczyć można też płaszczyki przeciwdeszczowe, które z kolei powinniśmy rozdawać na jesieni.

Odzież Reklamowa oczywiście może być też uniwersalna, czyli chodzi tutaj o to, że rozdawać można ją cały rok. Przykładem są chociażby różnego rodzaju buty czy też bielizna, choć bieliznę nie poleca się rozdawać w formie firmowego prezentu, gdyż jej moc reklamowa jest niewielka. Kampania reklamowa z odzieżą nie jest specjalnie tania, ale może być skuteczna jeśli tylko zostanie odpowiednio przemyślana. Dlatego warto zastanowić się nad tym kiedy taką odzież będziemy rozdawać.

Odzież koszulki reklamowe odzież reklamowa / odzież reklamowa / odzież reklamowa czapki / odzież reklamowa promocja firmy /