29 stycznia 2016 - pl

Gadżety dla dzieci lubiących oszczędzać

Gadżety dla dzieci

Gadżety dla dzieci

Już od najmłodszych lat warto uczyć dzieci szacunku do pieniędzy. Oszczędzanie nawet drobnych sum pozwoli im na zakup wymarzonej zabawki lub prezentu dla bliskiej osoby. Lokaty, książeczki oszczędnościowe – takie formy oszczędzania są odpowiednie dla osób dorosłych. Małe dzieci lubią widzieć efekty swoich działań. Najlepszym sposobem oszczędzania dla maluchów będzie kupno skarbonki. Dzięki temu dzieci mogą każdego dnia wrzucać do niej nawet bardzo drobne sumy. Nawet się nie zorientują, kiedy skarbonka będzie wypełniona po same brzegi.

Skarbonki dla najmłodszych

Małe dzieci ucieszą się na widok pluszowej skarbonki w kształcie zwierzaka, która wydaje odgłos, jeśli wrzuci się do niej pieniążki. Tego typu gadżety dla dzieci łączą zabawę z oszczędzaniem. Dziecko będzie chętnie odkładało pieniążki, aby usłyszeć charakterystyczny dźwięk wydobywający się ze skarbonki. Takie przedmioty ucieszą już 2-latka. Te oryginalne skarbonki kupisz w sklepach ze śmiesznymi upominkami lub też zamówisz poprzez stronę internetową. W ofercie są m.in. krówki oraz świnki.

Skarbonki dla kilkulatka

Nieco starsze dzieci na pewno zadowolą skarbonki w oryginalnym kształcie, na przykład piłki, książki, buta lub kubka. Jeśli aktualnie nie stać Cię na takie gadżety dla dzieci to możecie wspólnie z dzieckiem wykonać własny model skarbonki. Potrzebne do tego będą kawałki starej gazety, woda, mąka oraz balon. Nadmuchujecie balon i obklejacie go kilkoma warstwami gazety. Klej zróbcie z mieszaniny wody i mąki. Gdy model wyschnie, możecie zrobić w skarbonce otwór na pieniążki.

Skarbonki dla wymagających

Nastoletnie dzieci lubią otaczać się ładnymi przedmiotami. Skarbonka musi zatem wpasować się w wystrój ich pokoju. Możesz kupić elegancki szklany model w kształcie buta, wazonu lub kuli, który na pewno spodoba się wymagającym dzieciom. Szklane lub drewniane gadżety dla dzieci są nieco droższe od tych plastikowych, ale warte swojej ceny. Nastoletnie dzieci często nie lubią kolorowych przedmiotów, które uważają za dziecinne i śmieszne.

Prezenty prezenty dla dzieci / śmieszne prezenty / upominki dla dzieci /